+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39




Культиватор Forte МКБ-25 LUX
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обробка землі - це важка праця, але завдяки культиватора Forte МКБ-25 LUX процес полегшиться і значно прискориться. Гвинтові фреза і потужний мотор 2.5 л.с. впораються з грунтом будь-якої твердості. Культиватор відрізняється невеликою вагою 15 кг, тому Ви без праці зробите його в потрібне місце, а завдяки компактним розмірам і маневреності їм зручно обробляти вузькі ділянки впритул до доріжок або забору, розпушити грунт навколо дерев і кущів. Ручки мають ергономічну форму і регулюються по висоті для зручності експлуатації користувачами з різним ростом. Зверніть увагу, що культиватор Forte МКБ-25 LUX має заводську збірку і якісні комплектуючі, а крім того порадує економну витрату палива. Низький рівень шуму і вібрацій не викличе дискомфорту у оператора і оточуючих.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина обработки | 15 см |
| Максимальная ширина обработки | 30 см |
| Минимальная ширина обработки | 30 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Скорость вращения фрез | 120 об/мин |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 2800 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 5 199 ₴

