+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39





Пила акумуляторна tekhmann tcc-10/i20
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна пила поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Ланцюгова акумуляторна пилка Tekhmann TCC-10/i20 призначена для пиляння деревини, обрізання гілок, заготівлі дров та інших господарських цілей у побутових умовах. Живлення пристрою відбувається від літій-іонного акумулятора серії i20 ємністю 2/4/6 А·год. Завдяки бездротовій конструкції підвищується зручність використання та мобільність виробу. У процесі роботи відбувається безперервне автоматичне змащування напрямного паза шини за допомогою оливонасоса. Гальмування ланцюга гарантує безпеку експлуатації пристрою. Пилка має зручний та безпечний пристрій для ручного натягу ланцюга без застосування інструментів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 25 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Объем масляного бака | 150 мл |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 мин |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Характеристики | |
| Напряжение | 20в |
| Максимальная скорость вращения цепи | 6м/с |
| Параметры цепи | 3/8х1.3ммX40 звеньев |
| Максимальная длина реза шины | 24см |
- Цена: 4 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 850995
4 000 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00




