




Перфоратор tekhmann Trh-1000 dfr-m
Перфоратор TRH-1000 DFR-MR легко впорається зі свердлінням і довбанням твердих матеріалів, таких як бетон, цегла і камінь. Дозволяє прокладати канали для кабелю, видаляти керамічну плитку.
Універсальність інструменту підкреслюється наявністю перемикача режимів роботи на свердління, свердління з ударом, довбання.
Перфоратор оснащений багатофункціональним самозапірним патроном DFR. Такий механізм дозволяє оперативно змінювати патрони, щоб використовувати патрон для свердління без удару. Також інструмент оснащений функцією “Реверс”.
Редуктор цього інструменту зроблений з якісного металу, що збільшує його «витривалість» і дозволяє свердлити глибокі отвори у твердих поверхнях без перегріву всього інструменту.
Також перфоратор оснащений металевим обмежувачем глибини свердління і вимикачем з регулюванням швидкості обертання шпинделя, що дозволяє виконувати роботи з високою точністю.
Інструментом дуже зручно працювати завдяки додатковій ручці. Комфорту хвату додають прогумовані вставки.
Особливості
- DFR патрон
- Металевий обмежувач
- Функція "Реверс"
- Регулювання швидкості
- Брендові підшипники NSK (Японія)
- Гумові ергономічні накладки
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання
- Гумовий електропровід довжиною 3 м
- Металевий редуктор (Сплав алюмінію і магнію - більше тепловіддача, більше міцність)
- Покращений кейс з металевими засувками
- Комплект аксесуарів
- Свердлильний DFR-патрон
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 2.8 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1050 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4700 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 2 800 ₴
- Нет в наличии
2 800 ₴
- +380 (50) 981-54-39
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00


