+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39

Шуруповерт акумуляторний tolsen t-12/1500
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний Толсен Т-12/1500
Шуруповерт акумуляторний Толсен Т-12/1500 призначений для роботи в режимі свердління з різними кріпленнями (шурупами, гвинтами, саморізами) в побутових умовах. Живлення пристрою здійснюється від Li-ion АКБ.
Особливості моделі:
- Двоступеневий редуктор.
- Можливість автономної роботи без кабелю.
- Електронне регулювання частоти обертання.
- Швидкозатискний патрон.
- Світловий індикатор заряду батареї.
Упаковка: картонна коробка.
ТТХ
Напруга: 12 В
Акумулятор: Li-ion, 1*1500 мАг
Швидкість: 0-400 / 0-1400 об/хв
Кількість позицій моменту затягування: 18+1
Максимальний крутний момент: 28 Нм
10 мм швидкозатискний патрон
Час заряджання: 1 година
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 24 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: t-12/1500
900 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

