+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39

Сабельная пила tolsen t-710
Описание
Характеристики
Информация для заказа
79540 Шабельна пила Толсен Т-710
Шабельна пила Толсен Т-710 призначена для різання різноманітних матеріалів у побутових умовах. Живлення моделі здійснюється від мережі напругою 220 В. Регулювання частоти ходів забезпечується фіксацією роликовим перемикачем.
Особливості моделі:
- Блокування кнопки вмикання.
- Регулювання швидкості.
- Заміна пиляльного полотна без застосування інструменту.
Упаковка: картонна коробка.
ТТХ
Максимальна потужність: 710 Вт
Число ходів штока: 0-2800 ход/хв
Довжина ходу: 20 мм
Максимальна глибина пропилу в сталі: 6 мм
Максимальна глибина пропилу в деревині: 115 мм
Довжина кабелю: 2 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина пропила | 200 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: t-710
1 500 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

