+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39





Верстат з заточувальний tekhmann tbg-3015l
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Комплектація
- LED підсвічування
- Ручка для перенесення
- Алюмінієва база
- Безщітковий двигун
- Проставки у колах для запобігання розбиття посадкового отвору
- Верстат заточувальний електричний TBG- 3015 L
- Шліфувальне коло (встановлене або окремо), 2 шт.
- Опорний майданчик (підручник) з фіксаторами (комплект), 2 шт.
- Захисний екран з елементами фіксації (комплект), 2 шт.
- Захисний козирок з елементами фіксації (комплект), 2 шт.
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Пакувальна коробка
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Диаметр посадочного отверстия | 12.7 мм |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Потребляемая мощность | 0.3 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 8 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемый ток | 1.7 А |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 3 470 ₴
- Под заказ
Отправка с 16 мая 20263 470 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

