+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39





Тример бензиновий tekhmann bcg-2215s
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Комплектація
- 40-зубий ніж
- Модернізована ріжуча котушка з жилкою
- Система "Легкий запуск"
- Ранцевий тип ременя
- Двигун у зборі з деталями кріплення робочого органу (чашкою кріплення, що фіксується шайбою, гайкою) і захисними кожухами
- Штанга з редуктором
- Права частина рукоятки управління
- Ліва частина рукоятки управління
- Кріплення рукоятки управління (верхня частина кріплення, середня і нижня частини кріплення, 4 болта під торцевий ключ) 1 компл.
- Котушка з ріжучою жилкою
- 40-зубий ріжучий ніж
- Основний захисний кожух
- Кріплення захисного кожуха (гвинти 4 од.) 1 компл.
- Ремінь ранцевого типу
- Набір інструментів 1 компл.
- Інструкція з експлуатації
- Ємкість для паливної суміші
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (перелік сервісних центрів)
- Упаковка (двигун)
- Упаковка (штанга)
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Мощность двигателя | 2.3 л. с. |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 5 700 ₴
- В наличии
5 700 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

