



Генератор бензиновий кентавр кбг-283а
Опис
Генератор бензиновий Кентавр КБГ283а Бензинова мініелектростанція Кентавр КБГ-283а підвищеної потужності є надійним автономним пристроєм, призначеним для забезпечення стабільною електроенергією споживачів, коли використовувати стаціонарну електричну мережу не надається можливим. Електростанція виробляє змінний струм напругою 220 частотою 50 Гц і є однофазною. Бензинова мініелектростанція Кентавр КБГ-283а складається з електричного генератора та чотиритактного одноциліндрового бензинового двигуна повітряного охолодження. Максимальна потужність змінного струму, який виробляється електричним генератором, становить 3,0 кВА. Ця модель ідеально підійде для забезпечення електроенергією дачі або заміського будиночка. У місті ця мініелектростанція може використовуватися як аварійне джерело електроживлення. Завдяки ємному паливному баку (15 літрів) виріб можна використовувати без дозаправки протягом 11 годин. Мінімальна витрата палива становить 395 гр/кВт*год. Бензінова мініелектростанція Кентавр КБГ-283а має сучасний автоматичний регулятор напруги, що забезпечує стабільну вихідну напругу в усьому діапазоні допустимих навантажень. Важливим фактором є те, що цей генератор можна використовувати для живлення засобів зв'язку, комп'ютерної техніки, складного електронного обладнання, а також побутових приладів. Для попередження пошкодження двигуна у разі недостатньої кількості олії в картері передбачена аварійна система. При низькому рівні масла в картері аварійна система зупинить двигун, тим самим запобігатиме його пошкодженню. Бензинова мініелектростанція Кентавр КБГ-283а має відносно невелику вагу та габарити, що важливо під час транспортування. особливості: стабільна робота у всьому діапазоні навантажень; 4-тактний одноциліндровий двигун; ручний стартер; автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR); тривалий час безперервної роботи; вихід постійного струму 12; датчик низького рівня масла у картері двигуна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Время непрерывной работы | 11 час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Номинальная сила тока | 14.5 А |
| Пиковая мощность | 3000 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик уровня масла | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | 170f |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 0.4 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 9 500 ₴
- Нет в наличии
9 500 ₴
- +380 (50) 981-54-39
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

