+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39

Орбітальна шліфувальна машина tolsen t-200
Описание
Характеристики
Информация для заказа
79561 Орбітальна шліфувальна машина Толсен Т-200
Орбітальна шліфувальна машина Толсен Т-200 потужністю 200 Вт призначена для шліфування та полірування поверхонь заготовок у побутових умовах.
Модель одноручна. Кріплення абразиву здійснюється за допомогою липучки. Для видалення пилу конструкцією передбачений картридж.
Упаковка: картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ленты/листа | 140 мм |
| Максимальная частота колебания платформы | 12000 кол/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Ширина ленты/листа | 140 мм |
- Цена: 900 ₴
- В наличии
900 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

