+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39




Генератор бензиновий procraft gp30
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий генератор Procraft GP30 потужністю 2.8 кВт для освітлення невеликого приватного будинку, а також одночасного підключення кількох електроприладів залежно від пускової потужності, підходить для побутового та комерційного використання.
Безпека під час роботи забезпечує клема для підключення заземлення, встановлена на корпусі. Міні генератор обладнаний розеткою 220 В і на 12 В. Всі елементи в генераторі для дому знаходяться в зручному компонуванні для легкого доступу при обслуговуванні.
Клеми постійного струму (12 В/8,3 А) дозволяють заряджати автомобільні акумулятори. При зарядженні забороняється використовувати розетку на 220V.
Електрогенератор оснащений цифровим дисплеєм, який відображає такі показники:
- напруга (V)
- частота змінного струму (Hz)
- лічильник напрацьованих мотогодин (H)
Ключові особливості:
- Легкий запуск навіть у холодних умовах роботи
- Економна витрата палива та великий обсяг паливного бака дозволяють генератору працювати тривалий час без дозаправки
- Система захисту від короткого замикання або перевищення допустимого навантаження
- Система захисного відключення при зниженому рівні олії
- Система AVR
- Верхнє розташування клапанів двигуна внутрішнього згоряння (OHV) дозволяє контролювати рівень оливи і значно підвищує термін служби генератора.
- Зручне компонування елементів для легкого доступу під час обслуговування
- Кришка масляного бака з щупом для контролю рівня олії
- Невелика вага та габарити забезпечують легке транспортування генератора електрики.
Комплектація:
- Бензиновий електрогенератор Procraft GP30
- Електрична вилка 2 шт
- Свічковий ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Номинальная сила тока | 12 А |
| Пиковая мощность | 2.8 Вт |
| Полная мощность | 2.8 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | 168f |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 12 л |
| Потребление топлива | 0.4 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 9 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: Gp30
9 899 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

