



Пила акумуляторна procraft pka 20( без АКБ та ЗУ)
Пила акумуляторна Procraft РКА 20/4 (безщіткова) - це новинка в лінійці акумуляторних пив від німецької торгової марки Procraft. Інструмент являє собою легку і компактну ланцюгову міні пилу на літієвих акумуляторах. Незважаючи на маленький вагу і розміри, в корпусі інструмента розміщений досить потужний електродвигун, якір і статор якого з мідної обплетення. Дана модель легко справляється з гілками або заготовками діаметром до 20 см. Дуже зручна при обрізанні гілок, рубання дров невеликого розміру або в дрібних столярних роботах. По швидкості роботи значно швидше, електричного лобзика або шабельної пилки.
Невелика вага і коротка шина 205 мм дозволять працювати в самих незручних місцях. Її компактність дозволяє навіть використання на пікніку для заготівлі дров для багаття, вона не займе багато місця в автомобілі. Пила акумуляторна Procraft РКА 20/4 оснащена безщітковим двигуном і менше схильний до перегріву. А в даній моделі присутність такого двигуна збільшує термін служби і ресурс потужності в рази. Велика потужність двигуна забезпечує продуктивність, наближену до бензопили, при мінімізованому відчутті коливань і шуму.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Безщітковий електродвигун
- Бак з індикатором рівня масла
- Автоматичне мастило ланцюга
- Датчик зарядки акумулятора
- Зарядний пристрій вимикається після зарядки батареї
- Блокування кнопки включення
Комплектація:
- Пила акумуляторна Procraft РКА 20/4
- Фірмова шина Procraft
- Пільная ланцюг
- Ключ
- Захисний чохол
- Інструкція по експлуатації
- Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 200 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Объем масляного бака | 100 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 610 ₴
- Нет в наличии
2 610 ₴
- +380 (50) 981-54-39
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

