+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39



Дрель зенит здп-1200 профи
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Зеніт має високу потужність у 1200 Вт, і надійний 13 мм кулачковий патрон.
Цей дриль до найдрібніших деталей продуманий в плані ергономіки та зручності роботи з ним, зручний прогумований держак дасть вам змогу комфортно працювати з дрилем упродовж тривалого часу.
Важливим моментом у дрилі є наявність регулювання обертів і реверсу, фактично купуючи один дриль, ви отримує два інструменти – дриль і шурупокрут.
Інструмент призначений для роботи з бетоном, цеглою, каменем, металами, деревиною, пластиком, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами.
Особливості:
- Модель оснащена режимами ударного та ненаголошеного свердління
- Регулювання частоти обертання дає змогу комфортно працювати з різними за щільністю матеріалами
- Пластиковий корпус має малу вагу та сучасний дизайн
- Режим реверсивного ходу дає змогу швидко витягати свердло, що заклинило в матеріалі
- Пусковий вмикач має велику контактну поверхню для комфортної роботи в рукавичках
- Довгий додатковий держак дає змогу повністю контролювати інструмент у будь-якому робочому положенні, і під час виконання стельових робіт
- Легко регульований обмежувач глибини свердління дає змогу пробивати отвори заданої глибини
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит Профи |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2750 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Ключевой |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 729 ₴

