+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39





Мотокоса iron angel bc-43b
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокоса IRON ANGEL BC 43 В стане надійним помічником по догляду за вашою земельною ділянкою або садом. Достатня потужність і оснащення ріжучими системами дасть вам змогу легко впоратися з високою травою і заростями.
Особливості:
Потужність двигуна 2.65 кВт (3.6 к.с., об'ємом 52 куб. см, забезпечує достатню потужність для роботи на великих ділянках;
Автоматична подача волосіні дає змогу підтримувати оптимальну довжину волосіні без необхідності зупинки;
Ширина зрізу в 440 мм дає змогу швидко обробляти великі ділянки
Гнучкий приводний вал забезпечує надійну передачу потужності від двигуна до ріжучої системи;
Мотокоса ANGEL BC 43 В оснащена нерозбірною штангою і рукояткою велосипедної форми, що забезпечує надійність конструкції і зручність в роботі;
У комплекті поставки є ранцевий ремінь, який полегшує носіння мотокоси під час роботи, знижуючи навантаження на руки і спину;
Корпус мотокоси виконаний з високоякісних матеріалів, забезпечуючи довгий термін служби і надійну роботу.
Комплектація:
мотокоса;
косильна головка;
3-х зубий ніж;
40-зубий диск;
подвійний ремінь;
комплект ключів;
картонна коробка;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Мощность двигателя | 3.6 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 440 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 440 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Складная ручка | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Особливості | |
| Комплектація | катушка з ліскою, ніж 3-х лопастий, ніж победітовий, ємкість для змішування бензину, інструкція по експлуатації. |
- Цена: 3 400 ₴

