+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39




Шлифмашина procraft pw-1100es
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100ES 125 мм — це інструмент, що належить до класу напівпрофесійних, але вирізняється водночас високою продуктивністю. Може пропрацювати впродовж тривалого терміну, якщо уважно дотримуватися встановлених виробником правил експлуатації.
КШМ Procraft PW1100ES застосовується для здійснення таких робіт:
- Шліфування.
- Різка.
- Полірування поверхонь, виготовлених із різного матеріалу.
Інструмент можна застосовувати для роботи з металами, природним каменем, керамікою та деревом. Висока ефективність під час роботи може бути досягнута завдяки збільшеній потужності двигуна. У комплектації передбачений набір додаткових щіток. Обладнання системою охолодження допомагає забезпечити інструменту захист від надмірного перегрівання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 425 ₴
- В наличии
1 425 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

