




Мотокоса forte mk-843hs
Опис Мотокоса Forte MK-843HS
Мотокоса Forte MK-843HS перетворить ваш газон до невпізнання! Це потужний інструмент, який ідеально впорається зі скосом трави та іншої різноманітною рослинністю. Пристрій легко витримує серйозні навантаження і справляється з тривалими періодами роботи.
Володіє явними перевагами перед іншими моделями:
-
Професійний інструмент, простий в управлінні.
-
Посилений нижній і верхній редуктори.
-
Вживання палива знижено на 40%!
-
Швидкість скошування збільшена на 30%!
-
Ергономічні рукоятки нового типу. Руки не ковзають і майже не втомлюються.
-
Паперовий повітряний фільтр.
-
Зручний і міцний ранцевий ремінь.
-
Вал 28 мм.
-
Надійний захист паливного бака.
Forte MK-843HS - ідеальний варіант для стрижки трави біля будинку або на галявині і інших робіт: підрівнювання країв доріжок, країв газону, клумб, скошування рослинності близько сходинок і вздовж огорож, а також багато іншого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 40 куб. см |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 6 800 ₴

