+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39



Аккумуляторна міні пила Yato Yt-828135 (без АКБ та зарядки)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невелика зручна акумуляторна ланцюгова пила 18 В для розпилювання деревини під час садових та покрівельних робіт. Ідеально підходить для швидкого обрізання гілок дерев, чагарників, деревних саджанців, прорізання садової архітектури.
Штанга та ланцюг: 4" (довжина 100 мм)
Крок ланцюга: 7.62 мм (0.3")
Кількість ланок ланцюга 26 шт
Ширина ланцюга 1.1 мм (0.043')
Приводне колесо 6 зубів х 7.62 мм
Макс. швидкість руху ланцюга: 4.8 м/с
Швидкість: 4.8 м/с
Частота обертання: 3200 об/хв
Захист від випадкового запуску
Індикатор заряду акумулятора
М'яка комфортна рукоятка
Вага: 1.1 кг
Окремо:
Акумулятор 2ah- 900 грн
Акумулятор 4ah-1700 грн
Зарядка - 500 грн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина шины | 100 см |
| Шаг цепи | 1/4" |
- Цена: 1 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: 828135
1 800 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

