

Генератор дизельний FORTE FGD6500E
Однофазний дизельний генератор Forte FGD6500E – відмінний варіант професійного апарату, який забезпечить тривалим якісним електроживленням будинок, дачу, електроприлади, склади, малі підприємства. Апарат найчастіше використовується як аварійне джерело живлення в місцях, де бувають часті перебої з електропостачанням або немає електромережі зовсім. Генератор відмінно виконує свої функції при тривалій та короткочасній роботі, як у спекотну, так і в холодну пору року. Тому ці технічні особливості однофазної дизельної електростанції Forte FGD6500E зробили її популярною серед домовласників, дачників, комунальників, будівельних бригад, які працюють на виїзді. Генератор оснащений витривалим 4-х тактним дизельним двигуном 4400 Вт, ємним паливним баком на 15 літр, електростартером, посиленою рамою, а також наявністю ряду захистів для запобігання поломкам або перегріву апарату. Однофазний дизельний генератор Forte FGD6500E мобільний та економний у роботі (витрата палива становить 340 г/кВт-год), а його безперервна робота може тривати до 8 годин (за умови повного заправлення та навантаження генератора).
Особливості:
- Вольтметр
- Датчик рівня палива
- Алюмінієва обмотка
- Захист від перегріву
- Хромована поршнева група
- Виготовлений із якісного матеріалу
- Поміщений у міцну сталеву раму
- Ергономічний дизайн
- Висока зносостійкість
Комплектація:
- Генератор дизельний FORTE FGD6500E
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Дизельное |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 4.5 кВт |
| Максимальная мощность | 4.8 кВт |
| Полная мощность | 4.8 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 4.8 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | 178f |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Мощность двигателя | 6 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 630 мм |
| Высота | 770 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вес | 96 кг |
- Цена: 34 999 ₴
- Нет в наличии
34 999 ₴
- +380 (50) 981-54-39
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

