+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39





Фарбопульт електричний зеніт зкп- 750к профі
Описание
Характеристики
Информация для заказа
За допомогою фарбопульта електричного ЗКП-750 К серії Профі можна наносити водорозчинні, масляні фарби та інші матеріали подібної в'язкості (крім агресивних речовин) на різні поверхні. Інструмент підходить для використання в побутових цілях.
Дана модель складається з двох окремих частин: блоку розпилення і блоку нагнітання повітря, герметично з'єднаних між собою повітряним гофрованим рукавом. У блоці розпилення з рукояткою знаходяться органи управління режимами інструменту, в нагнітальному блоці – закритий кришкою повітряний фільтр, рукоятка, шнур живлення від мережі і кнопка «увімк/ вимк».
У конструкцію вмонтований електричний колекторний двигун, на валу якого встановлена відцентрова крильчатка. Її обертання створює потік повітря, який подається через рукав до блоку розпилення і розпилює через сопло матеріал з витратного бачка на поверхню.
Повітряна головка з соплом може бути встановлена в одному з двох положень: горизонтальному або вертикальному. Це дозволяє здійснювати фарбування в різних техніках. На курковій клавіші вимикача розташований регулятор-обмежувач обертів.
Завдяки гумовому кабелю довжиною 3 м забезпечується свобода дій користувача фарбопульта.
Ключові переваги моделі ЗКП-750 К Профи
З виносним компресором
Три режими розпилення
Регулювання форми струменя
Контейнер ємністю 800 мл
Регулювання потужності струменя
Змінний фільтр
Додаткове сопло в комплекті
Гумовий кабель довжиною 3 м
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Зенит |
| Производительность краскопульта | 0.8 литр/мин |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Диаметр сопла | 2.6 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.8 л |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 980 ₴
- Нет в наличии
1 980 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

