+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39


Пила акумуляторна procraft pca 40/2 без АКБ та зарядки
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PCA40/2, Потужна АКБ пилка ПРОКРАФТ
Акумуляторна ланцюгова пилка ProСraft PCA-40/2 ― надійний апарат, незамінний при роботах у місцях з обмеженим доступом до стаціонарної мережі, робота з ним здійснюється з мінімальним рівнем шуму та повною відсутністю шкідливих викидів.
Дана модель оснащена високоякісним безщітковим двигуном і працює від двох потужних Li-ion акумуляторів напругою 20.
Система плавного пуску запобігає ривкам при запуску пили. Автоматичне мастило ланцюга забезпечує подачу необхідної кількості олії під час пиляння, що продовжує робочий ресурс агрегату в кілька разів.
Пила працює дуже тихо, що створює додатковий комфорт для оператора та оточуючих людей.
Інструмент здатний безперервно працювати на одному заряді акумулятора до 60-80 хвилин при середньому навантаженні.
Виняткове балансування сприяє легшій роботі та надійному утриманню інструмента в руках.
Акумуляторна пилка ProСraft PCA40/2 виготовлена з якісних комплектуючих, має легку вагу, а також тривалий термін служби.
особливості:
Легка вага
Плавний запуск
Аварійне гальмо
Ергономічний дизайн
Безшумність у роботі
Автоматична мастила ланцюга
Якісні комплектуючі
Швидка зарядка акумулятора
Система швидкої натяжки ланцюга
Безщітковий електродвигун
Зручна гумова рукоятка
Мінімальні витрати на експлуатацію
Простота в експлуатації та обслуговуванні
Два акумулятори працюють одночасно
Технічні характеристики:
Тип двигуна ― Безщітковий
Охолодження - Повітряне
Напруга ― 2х20 В
Шидкість ланцюга без навантаження - 14м/с
Довжина шини - 35 см
Крок ланцюга ― 3/8
Об'єм масляного бака - 110 мл
Час заряджання акумулятора ― 90-120 хв
Клас захисту - IPXO
Рівень звукового тиску - LpA = 86,8 дБ(А); K = ±3 дБ(А)
Рівень звукової потужності - LwA = 96,5 дБ(А); K = ±3 дБ(А)
Рівень вібрації - 3,37 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Вага ― 5 кг
Комплектація
Фірмова шина ProСraft 1 шт.
Фірмовий ланцюг "OREGON" 1 шт.
Картонна упаковка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 14 м/сек |
| Объем масляного бака | 110 мл |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 5 295 ₴
- Нет в наличии
5 295 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

