+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39




Пила акумуляторна procraft pka24(без АКБ та зу)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-ланцюгові пилки для дому Procraft
Величезним попитом користуються акумуляторні міні-ланцюгові пилки. Такий інструмент дуже маневрений та мобільний за рахунок роботи від акумулятора, а також легкої ваги та невеликих розмірів. Акумуляторна міні пила Procraft PKA-24 (без АКБ та ЗУ) відмінне рішення для роботи вдома або на дачі. Дуже простий у користуванні інструмент має високі технічні характеристики. Ми хочемо порекомендувати Вам купити її. Далі ми розповімо про її основні особливості.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 100 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 060 ₴
- В наличии
2 060 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

