




Зварювальний апарат Зеніт ЗЗІ-250 mini
Опис:
Зварювальний апарат Зеніт ЗЗІ-250 mini – компактний і потужний інструмент, який використовують для побутових і напівпрофесійних зварювальних робіт. Цей інверторний зварювальний апарат забезпечує стабільне та надійне зварювання, навіть при роботі з тонкими матеріалами.
Апарат виконано у зручному для перенесення металевому корпусі. На передній панелі розміщені органи управління та індикації, силові клеми для підключення зварювальних кабелів. На задній панелі закріплений вентилятор для примусового охолодження електронних схем і силових блоків апарата, а також вимикач електроживлення.
Цей апарат обладнаний автоматичним термостатом, що захищає його від перевантажень і перегріву.
Особливості:
• Різні режими зварювання
• Додаткові функції: "гарячий старт", "форсування зварювальної дуги", "антизалипання" для полегшеного підпалювання і стабілізації дуги
• VRD – функція обмеження напруги холостого ходу для підвищення безпеки в складних умовах роботи
Характеристики:
• Максимальна потужність зварювального апарату: 5,1 кВА
• Номінальна напруга: 220 В
• Ступінь захисту: IP21S
• Діаметр електродів: 1.6-3.2 мм
• Вага нетто/брутто: 2,9/4,6 кг (значення ваги вказано довідково та може відрізнятися в залежності від партії та комплектації)
• Діапазон регулювання зварювального струму (ТIG): 30-250 А
• Номінальна частота: 50 Гц
Комплектація:
• Зварювальний апарат, модель ЗЗІ-250 mini
• Зварювальний кабель з електродотримачем
• Зварювальний кабель з робочим затискачем
• Щиток зварювальника (варіантна комплектація)
• Універсальний молоток-щітка (варіантна комплектація)
• Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
• Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.1 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 3.2 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Продолжительность нагрузки | 85 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 4.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сварочный аппарат |
- Цена: 2 420 ₴
- В наличии
- Код: 873415
2 420 ₴
- +380 (50) 981-54-39
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

