


Мережевий шуруповерт Tekhmann TED-650/2 DFR (853793)
DFR 853793 - це універсальний електроінструмент інструмент потужністю 650 Вт, призначений для інтенсивних побутових і професійних робіт. Оснащений двошвидкісним редуктором, він дозволяє вибирати оптимальну швидкість для роботи з різними матеріалами.
Гайковерт має максимальну швидкість обертання холостого ходу 0-450/0-1700 об/хв, що дозволить не тільки суттєво прискорити роботу зі збирання механізмів, а й підвищити їх надійність. Ці інструменти компактні та поєднують у собі високу продуктивність, довговічність та неперевершений рівень зручності.
Функція DFR (швидкознімний патрон) забезпечує легку заміну насадок, що прискорює робочий процес.
Ергономічна конструкція та зручна рукоятка гарантують комфорт навіть при тривалому використанні. Цей шуруповерт — надійний помічник у виконанні складних завдань з монтажу та свердління.
Переваги моделі:
-
Регулятор швидкості обертання
-
Регулювання крутного моменту
-
Реверс
Комплектація:
-
Шуруповерт мережевий Tekhmann TED-650/2 DFR
-
Інструкція
-
Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Tekhmann |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальное количество оборотов | 1700 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 499 ₴
- В наличии
1 499 ₴
- +380 (50) 981-54-39
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

