+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39



Аккумуляторная мини пила Procraft PKA44 (2 акб) Кейс
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна міні пила Procraft PKA-44 (1 АКБ) - Потужна та зручна для роботи в саду
Акумуляторна міні пила Procraft PKA-44 - це ваш надійний помічник для роботи в саду та на подвір'ї. Оснащена потужним безщітковим двигуном, вона забезпечує високу продуктивність із частотою обертів до 4600 об/хв. Завдяки номінальній напрузі 20 В та двох акумуляторів на 2 Аг, пила готова до тривалої роботи без зупинок.
Шини довжиною 6" та 8" (152 мм/203 мм) дозволяють з легкістю справлятися з різноманітними завданнями, а безключова натяжка ланцюга робить процес заміни максимально простим. Змащення ланцюга напівавтоматичне, що додає зручності у використанні. Пила має компактний дизайн, легку вагу та клас захисту IPX0, що забезпечує комфорт та безпеку під час роботи.
Основні переваги:
Потужний акумулятор на 20 В
Безщітковий двигун для тривалої експлуатації
Безключова натяжка ланцюга
В комплекті 2 шини та 2 ланцюги
Висока продуктивність - 4600 об/хв
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації Є
Акумулятор 2 шт - 20В; 2Аг
Зарядний пристрій Штекерний – 1 шт
Ланцюг 2 шт
Шина 2 шт.
Кейс 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 203 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Вес | 1.18 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Ручная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 120 мин |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 1 890 ₴
- Нет в наличии
1 890 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

