


Шуруповерт електричний ЗШ-650
Шуруповерт електричний (мережевий) ЗЕНИТ ЗШ-650 – це надійний ручний інструмент, що працює від побутової електромережі змінного струму, призначений для закручування / викручування шурупів, гвинтів, саморізів, а також для розмішування фарб, лаку, будівельних сумішей низької щільності.
Корпус моделі ЗШ-650 виконаний з легкого міцного матеріалу, редуктор з шестернями – з високоміцної сталі, внутрішні деталі і вузли надійно захищені від будівельного пилу подвійною ізоляцією. Модель зі зручним швидкозажимним патроном для спрощення зміни насадок, з торсіонною муфтою для можливості вибору крутного моменту.
Шуруповерт ЗЕНИТ ЗШ-650 націлений на середні побутові навантаження і гарантує високу продуктивність та якість роботи.
|
Основні технічні параметри |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 19 |
| Максимальный крутящий момент | 17 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 750 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 8 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Длина кабеля | 2 м |
- Цена: 1 150 ₴
- В наличии
1 150 ₴
- +380 (50) 981-54-39
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

