+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39




Электропила Ланцюгова Tekhmann CSE-2805
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги ланцюгової електропили Tekhmann CSE-2805:
- Поперечне розташування двигуна;
- Безключовий натягувач ланцюга;
- Шина розміром 406 мм;
- Інерційний гальмо ланцюга подвійної дії;
- Автоматичне змащення ланцюга;
- Плавний набір обертів ;
- Гачок для кріплення шнура електроживлення ;
- Сучасний дизайн, та зручне розташування горловини для змащювання ланцюга.
Комплектація:
- Пила електрична Tekhmann CSE-2805;
- Шіна- 1 од. ;
- Пильна цепь- 1 од. ;
- Захисний кожух пильної гарнітури;
- Інструкція;
- Гарантійний талон ;
- Картонна упаковка.
Гарантія: 24 місяці.
Країна виробник: Китай.
Родина бренду: Німеччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 406 мм |
| Объем масляного бака | 190 мл |
| Питание | Сеть 220В |
| Скорость вращения цепи | 13 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 106 дБ |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
- Цена: 4 300 ₴
- В наличии
- Код: 2805
4 300 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- ПонедельникВыходной
- Вторник08:0018:00
- Среда08:0018:00
- Четверг08:0018:00
- Пятница08:0018:00
- Суббота08:0018:00
- Воскресенье08:0018:00

