+380 (63) 038-54-37
+380 (50) 981-54-39





Шуруповерт акумуляторний Tekhmann TCD-12/2 Li BL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей інструмент призначений для побутових і будівельних робіт: свердління отворів, закручування та викручування шурупів, гвинтів та саморізів. Модель оснащена безщітковим двигуном, двоступеневим планетарним редуктором та регулюванням крутного моменту для точного контролю при роботі.
Основні характеристики:
- Максимальна напруга: 12 В;
- Тип акумулятора: Li-ion;
- Ємність батареї: 1,5 А·год;
- Швидкість обертання: 0–550 / 0–1950 об/хв;
- Патрон: 0,8–10 мм;
- Реверс;
- Підсвічування робочої зони LED;
- Індикатор заряду батареї;
- Вага: 1,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1950 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 1 650 ₴
- В наявності
1 650 ₴
+380 (63) 038-54-37
- +380 (50) 981-54-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- ПонеділокВихідний
- Вівторок08:0018:00
- Середа08:0018:00
- Четвер08:0018:00
- Пʼятниця08:0018:00
- Субота08:0018:00
- Неділя08:0018:00


